Polti Cloths PAEU0332 for Vaporforce brush 2 pc(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 325.00 mm |
| Brutokaal | 0.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 60.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 125.00 mm |
| Eritunnused | Cloths designed to catch the dirt melted by the steam. They can be applied and removed simply with one foot, thanks to the practical tab. Suitable for cleaning all types of floors. |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kogus pakis | 2 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Materjal | Microfibre |
| Netokaal | 0.16 kg |
| Paber/Papp | 140.00 g |
| Pestav | Yes |
| Producer product family | Cloths |
| Producer product name | PAEU0332 for Vaporforce brush |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.14 kg |
| Tükkide arv | 2 pc(s) |
| Ühilduvad tooted | Vaporetto Smart 40_Mop, Smart 35_Mop models. Vaporetto SV400_Hygiene, SV420_Frescovapor, SV440_Double models |
| WEEE maks | No |
Sildid: polti cloths paeu0332 for vaporforce brush 2 pcs, paeu0332, polti, tolmuimejad

